| Ash - będziesz zawsze u nas.... |
| Aahley to wielki czlowiek ! Postanowilem od mometu jak otrzymałem informację o śmierci zakończyć karierę w BFie i też tak zrobiłem teraz wiem że moja postać tez odeszła w zapomnienie , pozdrawiam wszystkich i tych co mnie pamiętaja z JW i tych co pamiętają mnie z innej strony . |