| Parę pytań odnośnie forum. |
| Witam. Kto przebywał na dawnym forum JW ten powinien mnie znać,a przynajmniej kojarzyć Tak więc: - czy tutaj mają szansę znaleźć się ludzie,którzy dotychczas bywali tam? odp. oczywiście ze tak - czy to jest dla tych,którzy grają na s5 (chyba głównie) , s15 i 19? odp. celem jest zebranie wszystkich klanowiczów na każdym serv. od 1 do ... nie ograniczone - czy da się coś zrobić z szatą graficzną tego forum? (wygląda okropnie jęzor ) odp. oczywiście że szansa na poprawę szaty jest, niestety ja jestem w to cienki ... - czy da się coś zrobić m.in. z profilem użytkowników? Kiepskawo to jest pomyślane odp. oczywiście, szukamy takiej osoby która pomoże nam to osiągnąć - czy jest jakiś podział użytkowników? odp. chcieliśmy aby każdy serwer miał swą część na forum ... - czy można się starać o rolę moderatora tego forum? odp. jak najbardziej - jakie pomysły odnośnie jego są przewidziane? odp. na razie pomysłem jest wystartować i reaktywować JW - czy uważacie,że ludzie wrócą do dyskusji?Jak wiadomo JW się trochę rozpada i ostatnimi czsy mało ludzi zaglądało na forum... odp. właśnie to mamy na celu , reaktywować mocarstwo jakim jest JW - gdzie jest podgląd użytkowników zarejestrowanych? Chyba nie ma albo nie zauważyłem odp. podglad dla moderatorów - czy to jest forum autorskie,czy też bazuje na gotowym szablonie serwisu? odp. gotowy szablon z możliwością zmian . |