Parę pytań odnośnie forum.
Witam.
Kto przebywał na dawnym forum JW ten powinien mnie znać,a przynajmniej kojarzyć

Tak więc:
- czy tutaj mają szansę znaleźć się ludzie,którzy dotychczas bywali tam?
odp. oczywiście ze tak wesoły
- czy to jest dla tych,którzy grają na s5 (chyba głównie) , s15 i 19?
odp. celem jest zebranie wszystkich klanowiczów na każdym serv. od 1 do ... nie ograniczone
- czy da się coś zrobić z szatą graficzną tego forum? (wygląda okropnie jęzor )
odp. oczywiście że szansa na poprawę szaty jest, niestety ja jestem w to cienki ... smutny
- czy da się coś zrobić m.in. z profilem użytkowników? Kiepskawo to jest pomyślane
odp. oczywiście, szukamy takiej osoby która pomoże nam to osiągnąć
- czy jest jakiś podział użytkowników?
odp. chcieliśmy aby każdy serwer miał swą część na forum ...
- czy można się starać o rolę moderatora tego forum?
odp. jak najbardziej
- jakie pomysły odnośnie jego są przewidziane?
odp. na razie pomysłem jest wystartować i reaktywować JW
- czy uważacie,że ludzie wrócą do dyskusji?Jak wiadomo JW się trochę rozpada i ostatnimi czsy mało ludzi zaglądało na forum...
odp. właśnie to mamy na celu , reaktywować mocarstwo jakim jest JW
- gdzie jest podgląd użytkowników zarejestrowanych? Chyba nie ma albo nie zauważyłem
odp. podglad dla moderatorów
- czy to jest forum autorskie,czy też bazuje na gotowym szablonie serwisu?
odp. gotowy szablon z możliwością zmian .


  PRZEJDŹ NA FORUM