Parę pytań odnośnie forum.
W takim razie dziękuję za odpowiedzi wesoły
Postaram się zebrać trochę ludzi z s1,s8,s21 i s22 czyli zewsząd gdzie jestem liderem.
Nic nie obiecuję,ponieważ ludzie mają jakieś dziwne opory przed rejestrowaniem się na forach ale uczynię co w mej mocy.
Jeśli mogę zajmę się także tymi działami - oprócz s8 of koz bo tam tylko przewodzę (właściwie) Uczelnią.

Mam już trochę pomysłów,może nie do końca oryginalnych ale zawsze wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM