| Parę pytań odnośnie forum. |
| W takim razie dziękuję za odpowiedzi Postaram się zebrać trochę ludzi z s1,s8,s21 i s22 czyli zewsząd gdzie jestem liderem. Nic nie obiecuję,ponieważ ludzie mają jakieś dziwne opory przed rejestrowaniem się na forach ale uczynię co w mej mocy. Jeśli mogę zajmę się także tymi działami - oprócz s8 of koz bo tam tylko przewodzę (właściwie) Uczelnią. Mam już trochę pomysłów,może nie do końca oryginalnych ale zawsze |