Parę pytań odnośnie forum.
Tu niestety nie wystarczy sam HTML,trzeba sięgać do PHP...
Pisać całe skrypty,systemy szablonów i wogóle.
A nie mówiłem,żeby lepiej przenieść forum na p2a?
PRZEJDŹ NA FORUM