Parę pytań odnośnie forum.
Tu niestety nie wystarczy sam HTML,trzeba sięgać do PHP...
Pisać całe skrypty,systemy szablonów i wogóle.
A nie mówiłem,żeby lepiej przenieść forum na p2a? jęzor


  PRZEJDŹ NA FORUM