| WOJNY KLANU JW s7 |
| Dostałem dziś widomość o walce więc nie wiem co tym zrobicie Wed, 28.11.2007 - 12:14:43 wiadomość Bulgrim | Temat: (raportuj) trwa turniiej bf napisz prosze do swoich zeby wklejali walki narazie tylko ja walcze... dziekuje Odpowiedź |