WOJNY KLANU JW s7
Dostałem dziś widomość o walce więc nie wiem co tym zrobicie wesoły

Wed, 28.11.2007 - 12:14:43 wiadomość Bulgrim | Temat: (raportuj)
trwa turniiej bf napisz prosze do swoich zeby wklejali walki narazie tylko ja walcze... dziekuje wesoły
Odpowiedź



  PRZEJDŹ NA FORUM