WOJNY KLANU JW s8
Klan nowa_Akademia_Jaskini_Wilkolakow [aJW] (wilkołaki) wypowiada wojnę klanowi Mroczni_wojownicy [M_W](wampiry)

Ciekawy jestem czy coś z tego wyjdzie wesoły Jak narazie zero odpowiedzi na forum.Czyżby znowu miał być walkover...?

Linka do wypowiedzenia [url]Klan nowa_Akademia_Jaskini_Wilkolakow [aJW] (wilkołaki) wypowiada wojnę klanowi Mroczni_wojownicy [M_W](wampiry)[/url]


  PRZEJDŹ NA FORUM