Lać go !!
--> 2202tom <--
taaaa.... już to widze.... coś mi sie zdaje że trzeba uciekać z tego klanu bo tutaj się nic nei dzieje :/ a wręcz przeciwnie.......
PRZEJDŹ NA FORUM